«Смачно» - кулинарные рецепты, салаты, блюда, диеты, кухни, меню.
Блины с вишнево-ореховой начинкой от Лизы Глинской Блины с вишнево-ореховой начинкой от Лизы Глинской
Тонкие и ажурные блинчики от МастерШефа!
?????? ??????? ?? ??????? ????? ????? ?????????? ? ??????? «Смачно» - кулинарные рецепты, салаты, блюда, диеты, кухни, меню. RSS 1.0 «Смачно» - кулинарные рецепты, салаты, блюда, диеты, кухни, меню. RSS 2.0
Всего рецептов: 6682 меню: 190 диет: 481 ресторанов: 909
empty

 
 
Блоги
 
 
ТОП-10 рецептов из хека. Часть 1 («Все буде смачно!»)
ТОП-10 рецептов из хека. Часть 1 («Все буде смачно!»)
Хек — парень еще тот! В любом блюде прекрасен! Лучшими рецептами блюд из хека поделились наши кулинарные эксперты. Итак, начнем!

 

Конкурсы


Конкурс среди подписчиков странички Smachno.ua в сети Facebook

Кулинарный портал Smachno.ua объявляет конкурс среди подписчиков странички Smachno.ua в сети Facebook. Чтобы стать участником конкурса и выиграть подарок, необходимо:

  • поставить like страничке Smachno.ua 
  • like + share публикации конкурса в свою ленту (лента должна быть открыта для просмотра) 
  • оставить в комментариях к публикации конкурса ссылку на любимый рецепт на сайте www.smachno.ua 

Подарок конкурса – блендер известной торговой марки.

Сроки проведения конкурса – с 24 февраля по 5 марта.

Победитель будет определен путем случайного выбора с помощью сервиса random.org 6 марта 2017 г.


Офіційні правила акції

1. Загальні положення

1.1. Назва Акції - «Акція від кулінарного порталу «Смачно» (www.smachno.ua)» (далі - «Акція»).
1.2. Мета проведення Акції – популяризація проекту «Смачно» та підвищення активності інтернет-користувачів на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Smachno.ua/.
1.3. Організатором Акції є Приватне акціонерне товариство «Міжнародний Медіа Центр – СТБ», код ЄДРПОУ 20044726, місцезнаходження: Україна, 03113, м. Київ, вул. І.Шевцова, б. 1 (далі – Організатор).
1.4. Акція проводиться на території України.
1.5. Період проведення Акції: з 24.02.2017 р. (00.00.01 год.) до 05.03.2017 р. (11.59.59 год.).
1.6. За результатами проведення Акції випадковим чином буде обраний 1 (один) переможець Акції, який отримає заохочення.

Заохочення – блендер відомої торгівельної марки з наступними характеристиками:
- безпровідний
- тип: погружний
- потужність: 200 Вт
- матеріал ніжки: метал
- чаша 500 мл
- насадки: міні-подрібнювач
Кількість заохочень – 1 (одна) штука.

1.7. Місце проведення Акції: офіційна сторінка у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Smachno.ua/.

2. Вимоги до Учасників Акції

2.1. До участі в Акції запрошуються громадяни України, яким виповнилося 14 років та які зареєстровані у соціальній мережі Facebook.
2.2. Беручи участь в Акції, учасник підтверджують що:
2.2.1. належним чином ознайомлені з цими Правилами, погоджуються з їх вимогами та іншими рішеннями Організатора стосовно умов Акції;
2.2.2. надали згоду на надання особистої інформації, а саме: прізвища, ім’я, по-батькові, відомості про місце проживання, номер контактного телефону, а також паспортних даних та реєстраційний номер облікової картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний код) для підтвердження особистості;
2.2.3. надали згоду на здійснення Організатором (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особам за завданням Організатора збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Акції отриманих від Учасника персональних даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження, як на момент проведення Акції, такі в майбутньому, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Згода учасника вважається наданою з моменту коли він стає учасником Акції;
2.2.4. у випадку визначення учасника Акції переможцем, інформація про факт перемоги, а також Прізвище, Ім'я, По-батькові переможця Акції будуть опубліковані на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Smachno.ua/ без сплати будь-якої винагороди за таке розміщення даних відповідному Переможцю;
2.3. Надання недостовірної інформації, відсутність згоди на обробку персональних даних, невідповідна, на думку Організатора, поведінка учасника, а також інше порушення цих Правил дає право Організатору виключити Учасника від подальшої участі в Акції.
2.4. Всі учасники Акції самостійно оплачують всі свої витрати, пов’язані з участю в Акції.

3. Умови участі в Акції

3.1. Щоб стати учасником Акції необхідно:
3.1.1. ознайомитись з Правилами участі в Акції;
3.1.2. натиснути функціональну кнопку «like» (лайк) на сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Smachno.ua/;
3.1.3. зробити репост публікації Акції за допомогою функціональної кнопки «Поділитися» на власну сторінку у соціальній мережі Facebook, що відкрита для перегляду усім користувачам соціальної мережі Facebook та з можливістю отримувати повідомлення (допустимо відкриття сторінки на період проведення Акції). Зазначені параметри регулюються в налаштуваннях конфіденційності;
3.1.4. на офіційній сторінці Організатора у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Smachno.ua/ під публікацією Акції у коментарях розмістити посилання на улюблений рецепт, які розміщений на сайті www.smachno.ua.
3.2. Кожен учасник Акції може брати участь не більше одного разу.
3.3. Не приймаються до участі в Акції учасники без пояснень і попереджень які взяли участь в Акції пізніше 05.03.2017 р. (11.59.59 год.) та / або участь яких не відповідає вимогам, визначеним цими Правилами.

4. Визначення переможця Акції

4.1. По закінченню Акції переможець буде визначений за допомогою сайту www.random.org із загальної кількості учасників Акції на сторінці Організатора у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Smachno.ua/.
4.2. Результати визначення переможця Акції, зафіксовані Організатором, є остаточними і не можуть бути змінені / оскаржені. Організатор не обговорює і не бере участі у вирішенні суперечок щодо визначеного переможця.
4.3. Результати Акції будуть опубліковані 06.03.2017 р. на офіційній сторінці Організатора у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Smachno.ua/.

5. Порядок, умови і терміни отримання заохочення

5.1. Для вручення заохочення Організатор протягом 5 днів з моменту закінчення Акції зв'язується з переможцем за допомогою особистого повідомлення у соціальній мережі Facebook, у відповідь на яке переможець повинен протягом 5 днів надати особисту інформацію, передбачену п. 2.3.2. цих Правил.
5.2. Переможець несе відповідальність за достовірність наданої ним інформації.
5.3. Заохочення може бути отримане переможцем власноруч або відправлене поштовою службою за реквізитами, наданими переможцем, та за його рахунок.
5.4. Організатор не відправляє заохочення поштовою службою на територію АР Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей, які визначаються згідно законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» №1669-VII від 02.09.2014 р.
5.5. Організатор сплачує податок на виграш відповідно до чинного законодавства.
5.6. У разі неотримання Організатором в період, визначений в п. 5.1. цих Правил, інформації, необхідної для вручення заохочення, заохочення визнається незатребуваним, а визначений переможець втрачає право на отримання заохочення. При цьому заохочення не може бути затребуване ним повторно.
5.7. Організатор має право розпорядитися заохоченням, яке не було отримано відповідним переможцем, на власний розсуд.
5.8. Грошова компенсація заохочення не видається.
5.9. Отримане переможцем заохочення обміну не підлягає.

6. Загальні умови Акції

6.1. Організатор не несе відповідальності за:
6.1.1. неознайомлення учасників з результатами Акції на офіційній сторінці Організатора у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Smachno.ua/;
6.1.2. неотримання / несвоєчасне отримання відомостей / документів, необхідних для отримання заохочення з вини організацій зв'язку, або з інших, не залежних від Організатора причин;
6.1.3. невиконання (несвоєчасне виконання) учасниками / переможцями Акції зобов'язань, передбачених у цих Правилах;
6.1.4. неотримання заохочення переможцем Акції з вини поштової служби.
6.2. Зобов'язання Організатора щодо якості заохочення обмежені гарантіями, наданими його виробником.
6.3. Організатор має право залучати третіх осіб для повної або часткової реалізації даної Акції.
6.4. Організатор має право змінювати умови проведення Акції та ці Правила та/або скасовувати Акцію, повідомивши про це учасників Акції на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/Smachno.ua/.


 
 
Кулинарный словарь
Влево Вправо
 
 
 
 


кулинарные рецепты

разные диеты
|
кулинария
|
рецепты
|
сладкие рецепты
|
рецепты супов
|
рецепт приготовления
|
новый год
 
© 2008 «Смачно» - кулинарные рецепты, салаты, блюда, диеты, таблица калорий, вкусные рецепты, японская диета, похудение, пицца, диета, мед, еда, блюда, украинская кухня, продукты питания, коктейли, закуски, выпечка, каши, кулинарные блюда, питание.
© 2008 Разработано New Age LabВсе права на материалы, находящиеся на данном сайте, охраняются согласно действующему законодательству Украины. При любом использовании материалов, размещенных на данном сайте, ссылка на источник обязательна. Информация и материалы в рубрике <Блоги>, размещаются пользователями сайта, в связи с этим администрация сайта не несет ответственности за информацию и материалы размещенные в рубрике <Блоги> .